Reklama Online
MENU

REKLAMY


Tanie długopisy reklamowe są opłacalne?


Każdy posiadacz firmy zastanawia się nad tym jak pozyskać klientów. Oczywiście jest mnóstwo sposobów takich jak reklama w telewizji czy reklama w prasie, kontakt bezpośredni, ankiety, telemarketing. Są również metody polegające nadawaniu upominków swoim klientom, osobom zaproszonym na prezentacje, organizowanie konkursów z nagrodami itd.

Do metody polegającej na rozdawaniu gadżetów i upominków można wykorzystać tanie długopisy reklamowe. Świetnie nadają się jako ruchomy nośnik reklamy często przechodzący z rąk do rąk. Każdy kto znajdzie się w posiadaniu długopisu z nadrukiem przynajmniej raz przeczyta nazwę firmy, a zapewne również ją sobie utrwali.

Jeżeli zdecydujemy się na wykorzystanie takiego produktu jak tanie długopisy reklamowe w celu ufundowania nagród w konkursach to warto się postarać by długopisy takie miały w sobie coś niepowtarzalnego. Ważne by były to produkty markowe, ale przy tym również posiadały cechy wyróżniające na tle innych.

Przykładowo długopisy Waldman łącza w sobie wymagane cechy. Po pierwsze ich marka jest rozpoznawalna na całym świecie i jest pożądana w wielu kręgach miłośników artykułów piśmienniczych. Po drugie jest to marka historyczna, pod którą produkowane są długopisy od przeszło stu lat. Po trzecie długopisy Waldman od samego początku istnienia firmy wyróżniają się innowacyjnością rozwiązań i niepowtarzalnością.

Długopisy Waldman produkowane są jako długopis i pióro w jednym, albo jako długopis i ołówek. Niektóre modele posiadają po prostu dwa lub więcej kolorów do wyboru w jednej obudowie. Na tym z grubsza polega wyjątkowość.

Długopisy Waldman mogą pełnić funkcję jako tanie długopisy reklamowe właśnie w momencie kiedy organizujemy na przykład pokazy handlowe. W czasie pokazu losuje się nagrody i wówczas świetnym rozwiązaniem mogą się okazać tanie długopisy reklamowe firmy Waldman.