Reklama Online
MENU

REKLAMY


Ergonomiczny długopis a tanie długopisy reklamowe


W dziedzinie artykułów piśmienniczych powstał nowy model długopisów ergonomicznych, mający zapobiegać schorzeniom nadgarstka. Podczas częstego, długiego pisania standardowymi długopisami, jak tanimi długopisami reklamowymi występuje przeciążenie palców i nadgarstka. Ring Pen ma odciążać palce od czynności związanej z trzymaniem długopisu.

Tradycyjne długopisy wymagają trzymania ich palcami i poruszania nimi w trakcie pisania. Takie same czynności wykonuje się, używając tanich długopisów reklamowych, bądź innych tradycyjnych. Ring peny istnieją na rynku stosunkowo niedawno i zapewne mogą być używane tylko, jako ekskluzywne gadżety reklamowe.

Mają one specjalną konstrukcję, która pozwala założyć je na palec. Nie ma potrzeby przytrzymywania ich palcami w czasie przerwy w pisaniu. W trakcie pisania dostosowują swoje położenie do ruchów palców. Niestety na jego zakup mogą pozwolić sobie nieliczni. Zapewne nawet duże korporacje, dysponujące sporym zapleczem finansowym nie pozwoliłoby sobie na publiczne rozdawanie tego typu gadżetu.

Wiele nawet dużych przedsiębiorstw dla przeprowadzenia kampanii reklamowej zaopatruje się w tanie długopisy reklamowe. Rozdawanie tych skromnych gratisów jest najczęściej połączone z inną prezentacją reklamową, znacznie kosztowniejszą.