Reklama Online
MENU

REKLAMY


Litery 3d i ich rola w reklamie wizualnej oraz nowoczesnej aranżacji wnętrz.


Artystyczne aranżacje wnętrz znacznie częściej

Nikogo już nie dziwi, ze litery 3D obecne są w przestrzeni firmowej, a także domowej. Artystyczne aranżacje wnętrz coraz częściej wykorzystują właśnie litery 3D w nowatorskich rozwiązaniach wystroju wnętrz. Ale litery przestrzenne przede wszystkim dominują w reklamie. Firma, która w ten sposób, za pomocą tego typu reklamy wizualnej chce zaistnieć w świadomości odbiorców uznawana jest za prestiżową.

Wielokroć kreuje je użyciem

Litery 3D tworzy się za pomocą różnorodnych technologii. Najczęściej wykonuje się je z zastosowaniem styroduru, ale możliwe jest również wykorzystanie PCV, plexi czy taśmy aluminiowej. Styrodur to polistyren ekstrudowany, który można malować na dowolny kolor. Reklama za styroduru może być umieszczona zarówno na zewnątrz budynku, jak i w środku. Zaletą tego materiału jest ogromny wybór kolorów oraz kształtów. Reklama ze styroduru charakteryzuje się również niskim kosztem wykonania i szybkim montażem.

Natury promocję przeważnie wykorzystuje

Reklamy wykonane z zastosowaniem plexi, pcv czy aluminium podświetlone neonem albo diodami tworzą niezwykły efekt aureoli wokół napisu reklamowego. Tego rodzaju reklamę najczęściej stosuje się w reklamie hoteli, restauracji, pubów oraz kawiarni.

Litery 3D, czy to wykonane z plexi, styroduru czy też innego materiału tworzą najczęściej szyldy oraz reklamy. Nazwa albo logo firmy są w ten sposób idealnie wyeksponowane. Jest to ważne, bowiem ten właśnie rodzaj reklamy wizualnej jest najczęściej pierwszym kontaktem z potencjalnym klientem.